O nás - Karate klub URAKEN Zvolen

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

O nás

Oddiel Karate klub URAKEN Zvolen je výsledkom našej snahy ísť pri trénovaní karate vlastnou cestou. V predchádzajúcom oddieli sme stratili motiváciu, nemohli sme realizovať svoje nápady na zdokonalenie tréningu a rozvoja našich športových a ľudských schopností a čo je najhoršie, stratili sme radosť z nášho milovaného karate. Ako jediné východisko sa ukázalo založenie vlastného oddielu.

Veľmi nás teší, že sme našli podporu a povzbudenie u osobností zvolenského karate, ktoré nám pomohli nielen radami, ale prislúbili nám aj pravidelné vedenie tréningov.

Karate ako šport má hlboké korene v Japonsku a my na Slovensku sa snažíme tieto tradície zachovať aj pre ďalšie generácie a to neustálym cvičením a zdokonalovaním sa. V našom klube sú športovci, za ktorých hovoria dosiahnuté výsledky na súťažiach nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Venujeme sa kumite - športovému zápasu a rovnako aj kata - súborným cvičeniam pod vedením renomovaných trénerov. V našom klube je k dispozícii aj posilovňa. Organizujeme letné sústredenia, na ktorých sa vždy dá mnohému naučiť. Raz do roka sa konajú skúšky technickej vyspelosti (páskovanie). Okrem techník športového karate sa venujeme aj sebaobrane.

Našim cieľom je, aby naši členovia chodili na tréning s radosťou, aby v telocvični vládla vždy dobrá nálada, aby sme ako kolektív vytvorili jednu veľkú rodinu, ktorej členovia budú vždy pevne stáť jeden pri druhom. Radi Vás medzi sebou privítame.
Karate klub URAKEN Zvolen
Ružová 1359/45
96001 Zvolen, Slovensko
tel.:
0910 236 309
0944 156 151
e-mail:
milan.olsiak.karate @ gmail.com
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky